top of page

 

Komplementarna forma

Prezentacja zostanie opublikowana
w albumie oraz w Internecie na www.wodociagi-polskie.pl

 

Wyjątkowa grupa docelowa

Poprzez dobór wyjątkowej, sprofilowanej grupy odbiorców aktywnie wpływającej na decyzje inwestycyjne i odpowiedzialnej za rozwój branży, realnie podnosimy skuteczność Państwa komunikatu marketingowego. Publikacja trafi do tzw. „liderów opinii” – specjalistów branżowych, decydentów, urzędników, polityków, dziennikarzy, naukowców, samorządowców oraz ludzi biznesu. 

 

Bogate wnętrze

Album jest niezwykle ciekawy – zawiera mnóstwo unikalnych fotografii oraz porusza w przystępny i niebanalny sposób wyjątkową tematykę. Będzie więc świetnym nośnikiem Państwa prezentacji marketingowej.

 

Siła przekazu

Zwielokrotnimy siłę przekazu Państwa prezentacji poprzez umieszczenie reklamy w rozdziale „Liderzy”. Na Państwa życzenie, bez dodatkowych kosztów, wesprzemy przekaz reklamowy materiałem fotograficznym w części opisowej.

 

Bezpłatne rozpowszechnienie

Cena zakupu nie stanowi bariery dla potencjalnego czytelnika, ponieważ album będzie kolportowany bezpłatnie w starannie dobranej grupie docelowej.

Wieloletni czas oddziaływania

Czas oddziaływania reklamy opublikowanej w albumie jest wydłużony do kilku lat, ponieważ czytelnik wraca do lektury wiele razy; ponadto w naszej kulturze książek się nie wyrzuca!

 

Nowatorska forma reklamy

Prezentacje przedsiębiorstw w albumie traktowane są jako naturalne uzupełnienie części redakcyjnej, jako dodatkowe, wiarygodne źródło informacji – dzieje się tak za sprawą zunifikowanej, przejrzystej
i komunikatywnej formy.

 

Biały kruk

Publikacja ma prestiżowy charakter ze względu na ekskluzywną formę wydania oraz fakt, że nie da się jej kupić w żadnej księgarni! 

 

Souvenir

Album to doskonały, niezobowiązujący upominek, souvenir dla gości, kooperantów, klientów – wszystko to dzięki wyjątkowej estetyce wydania oraz ponadczasowości poruszanej tematyki.

 

Niskie koszty uczestnictwa

Prezentacja na łamach albumu jest powszechnie dostępna, można ją nabyć po bardzo atrakcyjnie skalkulowanej cenie.

 

Doborowe towarzystwo

Uczestnictwo w projekcie wzmacnia Państwa pozycję poprzez prezentację w otoczeniu branżowych liderów; dzięki powyższemu nie pojawi się kłopotliwe pytanie: dlaczego Państwa nie ma wśród najlepszych?

Dlaczego warto?

bottom of page