top of page

Apator Powogaz S.A.

ul. K. Janickiego 23/25, 60-542 Poznań

tel. 61 84 18 101

e-mail: handel.powogaz@apator.com

Apator_POWGAZ_foto_03.jpg

Apator Powogaz S.A. jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Mocną pozycję zawdzięcza doświadczeniu, a także profesjonalizmowi w produkcji urządzeń pomiarowych zapoczątkowanemu już

w 1925 roku.

 

W ciągu wielu lat nasza fabryka poddawana była rożnym zmianom, niezmienne jednak pozostało to, że naszą codzienną pracę wykonujemy z pasją i wiedzą gromadzoną od pokoleń.

 

Od 2008 roku Apator Powogaz jest częścią grupy Apator, skupiającej największych polskich producentów aparatury

i systemów pomiarowych mediów takich jak: woda, ciepło,

gaz i prąd.

 

Marka Apator Powogaz znana jest nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Eksport ma istotny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa i obecnie stanowi ponad 60% ogólnej sprzedaży. Nasze wyroby trafiają na rynek europejski, a także na odleglejsze rynki, m.in.: Bliskiego i Dalekiego Wschodu, Afryki oraz do obu Ameryk.

Apator_POWGAZ_foto_02.jpg
Apator_POWGAZ_foto_01.jpg

 

Oferujemy ponad 400 różnorodnych produktów oraz rozwiązań

usługowych, w tym:

• wodomierze mieszkaniowe, domowe i przemysłowe

• przepływomierze do rożnych zastosowań

• ciepłomierze i przetworniki przepływu do ciepłomierzy

• podzielniki kosztów ogrzewania

• usługi rozliczania zużycia mediów

• systemy zdalnego odczytu zużycia mediów.

 

Dzięki wykorzystaniu nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych oraz wprowadzaniu nowych metod zarządzania, dajemy gwarancję zakupu produktów o wysokich parametrach. Źródłem satysfakcji oraz inspiracją do dalszego wzbogacania naszej oferty są liczne nagrody i wyróżnienia. Siłą naszego przedsiębiorstwa są przede wszystkim konkurencyjne i zaawansowane technologicznie produkty jak np. nasz najnowszy wodomierz ultradźwiękowy oraz wysoka jakość usług, co przyczynia się do wspólnego – naszego i naszych klientów – sukcesu.

 

W ofercie jako polski producent mamy pełen asortyment wodomierzy i ciepłomierzy oraz podzielników kosztów ogrzewania. Nasz bogaty wybór produktów uzupełniamy o usługi zdalnego odczytu, prowadzenia rozliczeń

i zarządzania systemami dystrybucji wody i ciepła

bottom of page