top of page

BARTOSZ Sp. J. Bujwicki, Sobiech 
15-399 Białystok, ul. Sejneńska 7
tel. 85 745 57 12 / fax 85 745 57 11
www.bartosz.com.pl

Firma Bartosz Sp. J. wyspecjalizowała się w produkcji, dostarczaniu i uruchamianiu komunalnych, indywidualnych i przemysłowych systemów zaopatrzenia w wodę. Klient zgłaszający się do nas ze swoim problemem "wodnym" uzyskuje od naszej firmy pełne wsparcie w rozwiązaniu problemów z wodą, a zwłaszcza: z jej jakością, ilością, odpowiednim ciśnieniem czy odprowadzeniem produktu ubocznego tj. ścieków. Kompleksowe podejście do zagadnienia jest możliwe dzięki fachowej kadrze i bogatemu, wieloletniemu doświadczeniu. 

Komunalne i przemysłowe stacje uzdatniania wody realizowane są w trybie "zaprojektuj i wykonaj". W ramach tego kompleksowego działania firma ma możliwość wykonania badań technologicznych wody, co pozwala na wybór najbardziej optymalnej metody uzdatnienia np. wody pitnej, która zawiera ponadnormatywne ilości związków żelaza, manganu, jonu amonowego, etc. W tym obszarze Firma Bartosz oferuje systemy uzdatniania wody, które w całości wykonywane są ze stali nierdzewnej. Urządzenia działają całkowicie automatycznie i mają możliwość zdalnego nadzorowania pracy instalacji (na odległość). W ramach prac wykonywane i montowane są między innymi: systemy napowietrzania wody oparte o wieże napowietrzające BART-WN lub zestaw aeracji BART-AE, automatyczne zestawy filtracyjne (odżelaziacze bądź odmanganiacze) serii BART-ZF, zestawy hydroforowe ZH-BART, szafy sterownicze SS-SUW i inne. Nad całością produkcji, montażu i uruchomienia czuwają wykwalifikowani pracownicy - specjaliści w danej dziedzinie. Obsługę posprzedażową zapewnia serwis Firmy Bartosz oraz jego partnerzy. 

Odrębnym zagadnieniem są instalacje domowe. W tym obszarze firma produkuje i dostarcza systemy uzdatniania wody, które umożliwiają bezpieczne spożywanie jej bez wcześniejszego przegotowania. W ofercie firmy wyróżniamy systemy uzdatniania Aqua Revital serii 1 i 2 do wody wodociągowej oraz Aqua Revital serii Hydrofiltr do instalacji domowej z własną studnią. Dodatkowo systemy te mogą być doposażone w urządzenia pozwalające na schładzanie i gazowanie wody pitnej (np. latem), co znane jest powszechnie jako urządzenie zwane saturatorem, oraz umożliwiające podgrzewanie wody do temperatury pozwalającej na zaparzenie kawy lub herbaty. Zastosowanie systemu uzdatniania wody Aqua Revital wraz z dystrybutorem skutecznie pozwoli ograniczyć koszty zakupu wody w baniakach powszechnych w szkołach i zakładach pracy.

bottom of page