top of page

BELSAN Sp. z o.o.

04-461 Warszawa, ul. Stężycka 9

tel./fax 22 673 52 17(18)

e-mail: belsan@belsan.pl

www.belsan.pl

BELSAN Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-handlową działającą na europejskim rynku od 1995 r. (do końca 2006 r. pod nazwą BEL SYSTEM I) specjalizującą się w:

  • produkcji i dystrybucji pomp;

  • produkcji i dystrybucji wielopompowych systemów do podnoszenia ciśnienia wody;

  • produkcji i dystrybucji przepompowni ścieków, wód deszczowych;

  • projektowaniu i wykonawstwie stacji uzdatniania wody;

  • projektowaniu i wykonawstwie układów sterowania i automatyki przemysłowej;

  • serwisie systemów dystrybucji wody;

  • dystrybucji baterii.

 

BELSAN Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim firm: ESPA, ARMAL, FAIRBANKS MORSE.

 

Oferujemy wysokiej jakości pompy do wody zimnej, ścieków, co, cwu, techniki basenowej i hydromasażu, wody deszczowej, zdemineralizowanej oraz morskiej. Proponowane przez nas baterie łazienkowe i kuchenne są wykonane z najlepszych materiałów z najwyższą starannością i precyzją. Jakość oferowanych produktów potwierdzona jest certyfikatami ISO oraz atestami PZH.

 

W oferowanych Państwu produktach zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i ergonomiczne. Potwierdzeniem niezawodności, a zarazem zadowolenia użytkowników naszych produktów jest praktyczny brak uszkodzeń z winy producenta oraz bardzo niska awaryjność z innych przyczyn. Proponowane Państwu rozwiązania pozwalają uniknąć niespodzianek i optymalnie dostosować system pompowy do potrzeb użytkownika.

 

Oferowane przez nas pompy charakteryzują się następującymi cechami: najnowsze rozwiązania technologiczne, wysoka sprawność, niska energochłonność, ciągła praca, niezawodność pracy, niski poziom hałasu.

 

Nasze Biura Techniczno-Handlowe w Warszawie, Białej Podlaskiej, Bielsku-Białej, Lesznie oraz sieć dystrybutorów na terenie całego kraju, służą Państwu radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z doborem i serwisem pomp, systemów pompowych oraz systemów uzdatniania wody. Nasza szeroka oferta handlowa oraz bezpłatne doradztwo techniczne, szkolenia i skuteczny serwis na terenie całego kraju spełnią z pewnością Państwa oczekiwania i wymagania. Polecamy nasze produkty i zapraszamy do współpracy.

bottom of page