top of page
blejk ekan.jpg

BLEJKAN Sp. z o.o.

71-215 Szczecin

ul. Łukasińskiego 116

tel./fax 91 416 31 01

e-mail: biuro@blejkan.pl

www.blejkan.pl

blejkan 1.jpg

Firma BLEJKAN Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie rozpoczęła działalność w 2007 roku. Zarówno właściciele, kadra umysłowa, jak i pracownicy fizyczni tworzący Spółkę przez wiele lat zdobywali wiedzę i doświadczenie w ścisłej współpracy z jednym z liderów rynku bezwykopowych renowacji kanalizacji w Europie, tworząc solidną firmę budowlaną. Spółka prowadziła działalność, zajmując się głównie naprawą przełazowych kolektorów kanalizacyjnych i studni. Z czasem zakres oferowanych usług został rozszerzony i obecnie możemy zaproponować Państwu wykonywanie renowacji przewodów kanalizacyjnych, ciśnieniowych i technologicznych w najnowocześniejszych technologiach dostępnych na rynku.

blejkan 2.jpg
blejkan 3.jpg

Ustawiczne doskonalenie naszych umiejętności, szkolenia i rozwój pozwalają nam sprostać coraz wyższym wymaganiom rynku. W brygadach wykonawczych zatrudnieni są ludzie wysoko wykwalifikowani, posiadający niezbędną wiedzę techniczną i wieloletnie doświadczenie w stosowaniu technologii bezwykopowych. Kwalifikacje te są niezbędne do prawidłowego, bezpiecznego i efektywnego obsługiwania profesjonalnego sprzętu, którym dysponuje nasza firma.

 

Pretendując do miana czołowej firmy renowacyjnej w Polsce, dbamy o swój wizerunek zarówno w fachowości wykonania powierzonych zadań, jak i elementów towarzyszących, takich jak bezpieczeństwo pracy i ochrona środowiska. W 2010 roku wdrożyliśmy w Spółce Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem (ISO 14001:2004 i 9001:2008). W kwietniu 2013 roku pomyślnie przeszliśmy certyfikację z zakresu BS OHSAS 18001:2007, rozszerzając tym samym Zintegrowany System Zarządzania o Bezpieczeństwo i Higienę Pracy.

bottom of page