top of page
bmeters logo.jpg

BMETERS POLSKA  Sp. z o.o.

ul. Główna 60, 51-188 PSARY k. Wrocławia

tel. + 48 71 388 90 83, fax + 48 71 387 15 37

e-mail: biuro@bmeters.pl

www.bmeters.pl

bmeters 1.jpg

Firma BMETERS Polska od wielu lat obecna jest nie tylko na polskim i włoskim rynku, ale także na wielu innych rynkach zagranicznych. Kilkanaście lat wytrwałej pracy nad nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego, zostały docenione przez Klientów. Obecnie nasza firma jest jedną z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym, produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła.

 

Zaufanie i bezpieczeństwo, a także jakość oferowanych usług i produktów to główne wartości, którymi się kierujemy. Dynamika rozwoju firmy BMETERS zależy od wieloletniego doświadczenia oraz stale rosnących standardów obsługi Klienta. Dzięki temu osiągnęliśmy pozycję lidera w Polsce w dziedzinie projektowania, produkcji oraz serwisu urządzeń pomiarowych. Najwyższa jakość wykonania gwarantuje precyzję pomiaru.

 

Zadowolenie naszych Klientów osiągamy dzięki prawidłowemu zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, według ściśle określonych standardów produkcyjnych. Za pomocą innowacyjnych rozwiązań stale rozwijamy obszary, w których działamy. Urządzenia firmy BMETERS spełniają wszelkie polskie i europejskie normy jakości.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wodomierze mieszkaniowe oraz przemysłowe, ciepłomierze, a także podzielniki kosztów ogrzewania. Stworzyliśmy również najwyższej klasy zintegrowany system zdalnego odczytu. Ten nowoczesny mechanizm gwarantuje niezawodne i efektywne działanie, a użyte w nim innowacyjne technologie zapewniają wieloletnie użytkowanie. Nasze precyzyjne urządzenia pomiarowe zapewniają również rozsądne zużycie mediów, a tym samym – dbają o środowisko i jego ochronę.

bottom of page