top of page
de logo.jpg

Dempol – Eco

45-125 Opole, ul. Składowa 9

tel. 77 406 60 60, 77 454 00 06, fax 77 406 60 66

e-mail: biuro@dempol.com.pl

www.dempol.com.pl

de2.jpg

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Dempol-Eco działa na rynku polskim w dziedzinie ochrony środowiska już od 20 lat. Rozwój firmy jest ściśle powiązany z aktywnym wprowadzaniem nowoczesnych metod oczyszczania ścieków i uzdatniania wody w oparciu o zastosowanie specyficznej i unikatowej grupy koagulantów glinowych FLOKOR.

 

Działania technologiczne realizowane w ścisłej współpracy z Klientem stanowią przełom w tradycyjnym pojęciu procesów koagulacji wody i ścieków, dzięki czemu ustaliliśmy standardy użytkowania nowoczesnych preparatów oraz opracowaliśmy analityczne metody ich oceny. Nadrzędnym celem naszych działań jest dostosowywanie się do potrzeb naszych Odbiorców i współpraca mająca na celu optymalizacje stosowanych rozwiązań technologicznych. Priorytetem dla firmy jest zbieżność celów i oczekiwań w stosunku do potrzeb naszych Klientów.

de 1.jpg
de3.jpg

Technologie opierające się na wykorzystaniu wysokozasadowych polimerów FLOKOR są wysoce opłacalne zarówno w aspekcie osiąganych wyników (oczekiwany stopień oczyszczania wody i ścieków), jak również w aspekcie wymagań ekonomicznych.

 

Główne obszary naszych zainteresowań to oczyszczanie i uzdatnianie:

 • wód do picia,

 • wód technologicznych,

 • wód przemysłowych,

 • wód basenowych,

 • ścieków z przemysłu paliwowo-energetycznego,

 • ścieków z przemysłu metalurgicznego,

 • ścieków z przemysłu elektromaszynowego,

 • ścieków z przemysłu chemicznego,

 • ścieków z przemysłu mineralnego,

 • ścieków z przemysłu drzewno-papierniczego,

 • ścieków z przemysłu spożywczego.

Naszym atutem na rynku jest pełen serwis, doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów technologicznych i technicznych, którego fundamentalną strukturę stanowi wewnętrzny system skoncentrowany na jakości wyrobów jak również na jakości procesów towarzyszących jego powstawaniu. System zapewniania jakości w Dempol-Eco realizuje skuteczne sposoby zarządzania, pozwalające na stabilną jakość wyrobu, a wszelkie działania mające wpływ na produkt finalny są zaplanowane, systematyczne, udokumentowane i nadzorowane co daje pewność i bezpieczeństwo. To my martwimy się o Twoje sprawy!

 

Filozofią naszych działań jest troska o środowisko i troska o czystą wodę, myśli które stale budują w nas śmiałość w sięganiu do sedna aktualnej problematyki. Fakt, iż Dempol-Eco jest firmą wyłącznie polską, a oferowane przez nas preparaty produkowane są w oparciu o polskie surowce, polską myśl techniczną i stanowią najwyższej klasy koagulant, znalazło potwierdzenie w uzyskaniu nominacji prestiżowego konkursu Godła Teraz Polska w kategorii produkt.

bottom of page