top of page
ds logo.jpg

DS Steinhoff Polska Sp. z o.o.

ul. Świętokrzyska 69, 80-180 Gdańsk, Poland

tel.: +48 58 305 63 07, fax: +48 58 741 55 81

e-mail: info@dsseals.pl

www.dsseals.com

ds 1.jpg

Firma DS Dichtungstechnik GmbH jako pewny i kompetentny dostawca systemów uszczelniających oraz wielu akcesoriów do rur i studni kanalizacyjnych wspomaga swoich klientów najnowszą wiedzą wykonawczą, zdobytą dzięki stałemu i innowacyjnemu udoskonalaniu swoich produktów.

 

Na wszystkich rynkach nowoczesne rozwiązania i produkty stanowią istotny warunek dla trwałego sukcesu firmy. DS Dichtungstechnik GmbH stale zwiększa swoją konkurencyjność dzięki produktom, dopasowanym specjalnie do indywidualnych potrzeb klientów. Firma utwierdziła swoją pozycję na rynku jako silny i ukierunkowany na obsługę posprzedażową partner w branży uszczelnień gospodarki wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu Państwo – jako nasi klienci – mogą korzystać z bogatej wiedzy techniczno-wykonawczej najnowocześniejszego miejsca produkcji w Europie. Jako producent i dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem oraz dzięki ukierunkowanym na klienta zdolnościom produkcyjnym, DS Dichtungstechnik GmbH stale troszczy się o szybkie zaopatrzenie Państwa w towar najwyższej jakości.

 

Głównymi rynkami zbytu firmy są Niemcy oraz sąsiednie państwa europejskie. Jednak w ciągu zaledwie kilku lat firma DS Dichtungstechnik GmbH ekspandowała i eksportowała także do innych krajów, stając się tym samym największym producentem w Europie. Dzisiaj firma jest już reprezentowana przez kompetentnych partnerów na wszystkich kontynentach.

 

Tylko dzięki doskonałym osiągnięciom personalnym poszczególnych pracowników teamu DS Dichtungstechnik GmbH, realizowany i zachowywany jest kompleksowy system zarządzania jakością. Firma zapewnia także gwarancję jakości, dzięki własnemu laboratorium i sprzętowi testowemu. Wewnętrzny nadzór firmy gwarantuje produkty najwyższej światowej jakości. Dla zapewnienia jakości i trwałości produktów DS Dichtungstechnik GmbH ściśle współpracuje ze znanymi i niezależnymi instytutami, takimi jak: Urząd Kontroli i Badań Materiałów Nadrenii Północnej i Westfalii MPA NRW oraz KIWA Deutschland GmbH.

 

DS Dichtungstechnik GmbH to solidny i sprawdzony partner.

bottom of page