top of page
instalplast.jpg

INSTALPLAST ŁASK Sp. z o.o.

98-100 Łask, ul. Żeromskiego 66

tel. 43 675 80 86, fax 43 675 55 79

e-mail: poczta@instalplast.pl

www.instalplast.pl

instalplast 1.jpg

InstalPlast Łask Sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych w Polsce. Przedsiębiorstwo utworzone w 1991 roku jest prywatną firmą funkcjonującą wyłącznie w oparciu o polski kapitał.

Firma oferuje bardzo szeroki asortyment wyrobów potrzebnych do budowy systemów rurociągów ciśnieniowych, kanalizacyjnych i osłonowych.

istalplast 2.jpg
instalplast 4.jpg

Strategia rozwoju firmy zakłada jej stały, dynamiczny wzrost, utrzymywanie wysokiej jakości produktów oraz możliwie pełne zaspokojenie potrzeb klienta. Strategia ta realizowana jest poprzez systematyczne rozszerzanie asortymentu produktów, unowocześnianie parku maszynowego, polepszanie jakości wyrobów oraz doskonalenie kadry pracowniczej. Firma oferuje najwyższej jakości produkty w cenach odzwierciedlających ich realną wartość. Te atrybuty pozwalają skutecznie konkurować z największymi podmiotami branży na rynku. Zostały one docenione przez wielu stałych klientów w kraju i za granicą, którzy systematycznie stosują i rozprowadzają wyroby naszej firmy.

instalplast 3.jpg
instalplast 2.jpg

Siedziba firmy mieści się w Łasku przy ul. Żeromskiego 66. Lokalizacja zakładu jest bardzo dogodna z logistycznego punktu widzenia. Centralne położenie w Polsce pozwala sprawnie zaopatrywać nawet najbardziej oddalonych terytorialnie klientów.

 

Do wytwarzania wyrobów firma używa najlepszych dostępnych na rynku surowców i komponentów. Proces produkcyjny realizowany jest na najnowocześniejszych urządzeniach takich firm jak: BATTENFELD, ENGEL, SICA, IPM, CORMA. Dzięki temu, firma zapewnia doskonałą, stałą jakość wyrobów.

 

Od 2001 roku zakład posiada wdrożony i utrzymywany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Jest to przypieczętowanie starań, aby marka InstalPlast była postrzegana na rynku jako producent wyrobów wysokiej jakości.

bottom of page