top of page
jafar logo.jpg

Fabryka Armatur Jafar SA

38-200 Jasło, ul. Kadyiego 12

tel. 13 442 90 41, fax 13 442 96 21

e-mail: jafar@jafar.com.pl

www.jafar.com.pl

jafar 1.jpg

O FIRMIE

Fabryka Armatur Jafar SA od ponad 60 lat stara się sprostać oczekiwaniom Klientów z branży wodno-kanalizacyjnej, gazowej i przemysłowej. Dzięki udanej prywatyzacji w 1993 roku firma notuje dynamiczny rozwój, powstało wiele nowych produktów, zmodernizowano park maszynowy, stworzono nowe linie produkcyjne oraz wybudowano nową odlewnię żeliwa sferoidalnego. Firma Jafar SA rozwija sprzedaż na rynku polskim oraz zagranicznym, obsługując obecnie Klientów z 30 krajów Europy i świata.

 

 

Nieustannie poszerzając asortyment produktów branży wodno-kanalizacyjnej, w ostatnim czasie, z sukcesem wytwarzamy zasuwy i przepustnice dużych średnic. W ofercie znajdują się zasuwy miękkouszczelnione do DN700, zasuwy nożowe do średnic DN1000, a na specjalne życzenie Klienta wykonaliśmy nawet DN1800. Pośród zrealizowanych projektów wśród asortymentu przepustnic podwójnych mimośrodowych największa miała średnicę DN1600. Realizacja kontraktów na tak duże produkty wymaga od nas pełnego zaangażowania, profesjonalizmu, dużych nakładów na badania i testy oraz rozwoju parku maszynowego. Satysfakcją otrzymywaną w zamian jest bycie w gronie nielicznych producentów w Europie, którzy potrafią sprostać takim wyzwaniom.

jafar 2.jpg
jafar 3.jpg

LOGO

Pośród usług będących wynikiem zapotrzebowania Klienta jest oznakowanie hydrantu herbem lub logiem. Hydrant nadziemny jest nielicznym produktem z naszego katalogu, który napotykamy wzdłuż chodników. Większość instalacji jest umieszczona pod ziemią lub wewnątrz obiektów. Najczęściej oznaczamy hydrant logiem firmy lub herbem miasta. 

 

Na podstawie opinii użytkowników i z naszych doświadczeń stwierdziliśmy, że najtrwalszym sposobem, zapewniającym odporność na wandalizm, jest wykonanie logo bezpośrednio na monolitycznym odlewie żeliwnym. Posiadanie w Jafarze własnej modelarni i odlewni żeliwa umożliwia zapewnienie takiej usługi Klientowi w krótkim czasie i w racjonalnej cenie.

 

ZDROJE WODY PITNEJ

Kilka lat temu wprowadziliśmy do oferty zdroje, zwane inaczej pijkami bądź źródełkami. Urządzenia zapewniają dostęp do świeżej, czystej wody, pozyskiwanej wprost z sieci wodociągowej. Zdroje można montować we wszelkiego rodzaju miejscach publicznych, wewnątrz pomieszczeń oraz w przestrzeniach otwartych. Wyróżnia je łatwość w obsłudze, ograniczona do minimum potrzeba konserwacji, gwarancja użycia wysokiej jakości materiałów oraz estetyczny design. Ze zdrojów mogą korzystać dorośli, dzieci i osoby niepełnosprawne. W ofercie posiadamy również urządzenia, które ugaszą pragnienie Twojego ulubionego pupila.  

 

KURTYNY WODNE

Kurtyny wodne to nowoczesne bramki i słupy zraszające. Uruchamiane automatycznie lub ręcznie, urządzenia pozwalają użytkownikom odetchnąć od upałów, dodatkowo zapewniają wspaniałą zabawę dzieciom. 

 

Wysokiej jakości kurtyny wodne można stosować w przestrzeniach otwartych. Stanowią one, podobnie jak zdroje wody pitnej, wizualny i namacalny dowód troski włodarzy miast i gmin, a także władz spółek wodociągowych, o zdrowie i komfort swoich mieszkańców. Głównym odbiorcą tych urządzeń są Urzędy Miast i Gmin, placówki oświatowe. Z naszej strony zapewniamy elastyczne podejście do Klienta i uwzględnienie jego indywidualnych potrzeb.

bottom of page