KAPRIN Sp. z o.o.

32-065 Krzeszowice, ul. Zielona 7

tel./fax (+48 12) 655 60 70

e-mail: kaprin@kaprin.pl

www.kaprin.pl

KAPRIN Sp. z o.o. powstała w październiku 1989 roku z połączenia Zakładu Produkcji Pomocniczej należącego do Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych Nr 2 i firmy Konsor sp. z o.o. Obecnie produkujemy prefabrykaty dla potrzeb energetyki, drogownictwa, kanalizacji, modernizacji lotnisk i zapór wodnych. Odbiorcami naszych produktów są firmy budowlane takie jak Budimex, Skanska, Strabag, Mota czy Dragados.

 

Kaprin Sp. z o.o. wciąż pracuje nad wdrażaniem nowych technologii i jest w czołówce producentów prefabrykacji betonowej. Dysponuje parkiem maszynowym, pozwalającym wytwarzać nie tylko standardowe elementy, ale również produkty nietypowe na specjalne życzenia klienta.

Na bieżąco współpracujemy ze środowiskami naukowymi, między innymi z Politechniką Krakowską i Wrocławską oraz z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Inżynierów i Techników Sanitarnych w Katowicach oraz członkiem Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie.

 

Staramy się w sposób czynny wpływać na rynek prefabrykacji betonowej w Polsce i uczestniczyć w nim poprzez wdrażanie nowych produktów, wysoką ich jakość i trwałość. Obecnie zatrudniamy w firmie ponad 100 osób i dzięki ich zaangażowaniu oraz wysokim kwalifikacjom spokojnie spoglądamy na rynek coraz bardziej rozwijającej się i docenianej przez projektantów i użytkowników prefabrykacji betonowej.