top of page
kaprin logo 1.jpg

KAPRIN Sp. z o.o.

32-065 Krzeszowice, ul. Zielona 7

tel./fax (+48 12) 655 60 70

e-mail: kaprin@kaprin.pl

www.kaprin.pl

kaprin 1.jpg

KAPRIN Sp. z o.o. powstała w październiku 1989 roku z połączenia Zakładu Produkcji Pomocniczej należącego do Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych Nr 2 i firmy Konsor sp. z o.o. Obecnie produkujemy prefabrykaty dla potrzeb energetyki, drogownictwa, kanalizacji, modernizacji lotnisk i zapór wodnych. Odbiorcami naszych produktów są firmy budowlane takie jak Budimex, Skanska, Strabag, Mota czy Dragados.

 

Kaprin Sp. z o.o. wciąż pracuje nad wdrażaniem nowych technologii i jest w czołówce producentów prefabrykacji betonowej. Dysponuje parkiem maszynowym, pozwalającym wytwarzać nie tylko standardowe elementy, ale również produkty nietypowe na specjalne życzenia klienta.

kaprin 2.jpg
kaprin 3.jpg

Na bieżąco współpracujemy ze środowiskami naukowymi, między innymi z Politechniką Krakowską i Wrocławską oraz z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Inżynierów i Techników Sanitarnych w Katowicach oraz członkiem Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie.

 

Staramy się w sposób czynny wpływać na rynek prefabrykacji betonowej w Polsce i uczestniczyć w nim poprzez wdrażanie nowych produktów, wysoką ich jakość i trwałość. Obecnie zatrudniamy w firmie ponad 100 osób i dzięki ich zaangażowaniu oraz wysokim kwalifikacjom spokojnie spoglądamy na rynek coraz bardziej rozwijającej się i docenianej przez projektantów i użytkowników prefabrykacji betonowej.

bottom of page