top of page
WOD-BUD_logo_2.jpg

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego

WOD BUD Sp. z o.o., Sp. k. Oddział Sulechów 

66-100 Sulechów, ul. Warszawska 2/3

 tel. 68 385 38 42

e- mail: sulechow@wodbud.com.pl

wodbud.com.pl

WOD_BUD_tło_01 copy.jpg

Niezmiennie od 30 lat na rynku polskim

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud jest polską firmą rodzinną, która powstała w 1990 roku. Siedziba firmy znajduje się w Mazańcowicach koło Bielska-Białej. Jako trzeci rozpoczął funkcjonowanie Oddział w Sulechowie, dzięki czemu jesteśmy z Państwem w Lubuskiem od 25 lat.

WOD_BUD_Fotolia_9939656_L.jpg

Od początku swojej działalności – prawie 30 lat – firma prowadzi specjalistyczną hurtową sprzedaż materiałów do budowy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych. Spółka Wod Bud jest pionierem we współpracy na szeroką skalę z Zakładami Wodociągowymi i Komunalnymi, oferując kompleksową, profesjonalną obsługę dostaw. Aby ułatwić dostęp do naszej oferty, uruchomiony został sklep internetowy, prowadzący sprzedaż wysyłkową dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Firma bezpośrednio współpracuje z wszystkimi czołowymi producentami materiałów do budowy sieci wod-kan-gaz obecnymi na polskim rynku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo towary najwyższej klasy, posiadające wszystkie dokumenty dopuszczające do obrotu i stosowania w budownictwie.

P.O.H. Wod Bud jest jedną z największych w Polsce sieci hurtowni wod.-kan. z polskim prywatnym kapitałem.
 

Oddziały w Sulechowie i Legnicy zaopatrują Państwa Przedsiębiorstwa nieprzerwanie od wielu lat. Dostarczamy materiały najwyższej jakości renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Oferujemy transport towarów, wypożyczenia drobnego sprzętu montażowego oraz profesjonalną obsługę zamówień publicznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam powiedzieć:
 

TO DLA WAS BYLIŚMY, JESTEŚMY I BĘDZIEMY! 

bottom of page