top of page
kroner logo.jpg

Kröner Polska Sp. z o.o.

84-217 Kamień, ul. Pod Lasem 5

tel./fax +48 58 676 17 71

www.kroener.pl

kroner 1.jpg

Od momentu założenia firmy w 1984 r. zajmujemy się produkcją i sprzedażą systemów uszczelnień. Oferujemy szeroki wachlarz produktów uszczelniających do otworów wiertniczych oraz rur osłonowych (PVC, włóknowo-cementowych, stalowych itd.). Przejścia szczelne, przepusty kablowe oraz nietypowe rozwiązania wykonywane na zamówienie to nasza specjalność!

Nasza oferta obejmuje również materiały mające zastosowanie w budowie rurociągów, instalacji oraz usuwaniu awarii. W ciągu ponad 25 lat działalności staliśmy się prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Celem Państwa jest dostarczanie klientom wody, która nie tylko spełnia surowe standardy europejskie, ale także dostarcza pijącym ją ludziom niezbędnych do życia mikroelementów. Naszym zadaniem jest wspomaganie Państwa w projektowaniu i dobraniu bezpiecznych oraz niezawodnych przejść szczelnych.

kroner 2.jpg
kroner 3.jpg

Niezależnie od warunków gruntowo-wodnych, zalecamy stosowanie przejść szczelnych w celu zabezpieczenia inwestycji i ochrony środowiska.

 

Przejście przewodu przez ściany lub fundamenty obiektu musi spełniać trzy główne kryteria:

  • zapewniać absolutną szczelność przeciwko wodom gruntowym, gazom i pyłom;

  • gwarantować brak wpływu na fizykochemiczne i bakteriologiczne parametry wody przy bezpośredniej styczności z wodą pitną;

  • zabezpieczać obiekt przed niewielkimi przemieszczeniami i odchyleniami przewodów lub rurociągów podczas osiadania budynku.

bottom of page