top of page
marley logo.jpg

Marley Polska Sp. z o.o.

03-236 Warszawa, Annopol 24

tel. 22 329 79 00, fax 22 329 79 17

e-mail: marley@marley.com.pl

www.marley.com.pl

marley 1.jpg

Oferta Marley Polska Sp. z o.o. zawiera system elektrozłączek Frialen i Friafit produkowanych przez firmę Friatec AG, które mogą być stosowane w budowie gazociągów, wodociągów, kanalizacji oraz instalacjach przemysłowych o średnicach od 20 do 800 mm.

 

Szeroka gama kształtek elektrooporowych, takich jak: mufy, redukcje, kolana, trójniki, obejmy siodłowe, armatura siodłowa, obejmy i zawory do nawiercania pod ciśnieniem, zawory kulowe, przejścia PE stal, to tylko niektóre z oferowanych produktów systemu Frialen.

 

Dzięki rozwiązaniom takim jak zawory kulowe do bocznego nawiercania pod ciśnieniem oraz odejścia siodłowe do rur o dużych średnicach istnieje możliwość wykonania przyłączy do czynnych sieci gazowych, wody pitnej czy sieci kanalizacyjnych o dużych wymiarach. Uniwersalne zgrzewarki elektrooporowe Friamat, obieraki do usuwania warstwy utlenionej PE oraz obejmy kalibrujące to wybrane produkty z oferty narzędziowej. W ofercie firmy Marley znajdują się również elektrozłączki i kształtki bose firm GPS oraz Durafuse.

W programie sprzedaży posiadamy również łączniki rurowe oraz opaski naprawcze firmy Viking Johnson mające zastosowanie w budowie i eksploatacji sieci wody pitnej oraz kanalizacji. Skręcane złącza zaciskowe Astore, Pressing oraz Magnum produkowane przez firmy Astore oraz FIP mają zastosowanie w budowie instalacji wody pitnej oraz instalacjach nawadniających wykonanych z PE-HD.

 

PROWADZIMY SERWIS ZGRZEWAREK ELEKTROOPOROWYCH

bottom of page