top of page
metalpol logo.jpg

METALPOL Węgierska Górka Sp. z o.o.

34-350 Węgierska Górka, ul. Kolejowa 6

tel. 33 864 18 01, fax 33 864 18 05

e-mail: metalpol@metalpol.com

www.metalpol.com

metalpol 1.jpg

METALPOL Węgierska Górka Sp. z o.o. to dynamiczna, wciąż rozwijająca się firma, nastawiona na pozyskiwanie nowych rynków zbytu oraz zaspokajanie potrzeb klientów. Celem zakładu jest spełnienie wymagań klienta dotyczących jakości wyrobu i efektywności procesu oraz ciągłe doskonalenie wszystkich procesów istniejących w firmie.

 

Co chcemy Wam zaoferować?
Dziś jesteśmy producentem armatury o wysokiej jakości dostosowanej do potrzeb naszych klientów. Posiadamy sztab fachowców, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom sprawną i skuteczną obsługę. W ofercie wyrobów przeznaczonych do sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych znajdują się m.in. zasuwy klinowe kołnierzowe do wody F4 i F5, zasuwy pod i z napędem elektromechanicznym typu Auma i Regada oraz zasuwy z przekładnią ślimakową typu Mastergear.

 

Zajmujemy się również produkcją zasuw do gazu oraz zasuw ze wskaźnikiem otwarcia stosowanych głównie w instalacjach ppoż., a także zasuw do przyłączy domowych z gwintami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi i ze złączami do rur PE. 

 

Posiadamy również pełną gamę hydrantów podziemnych i nadziemnych, z pojedynczym, jak również z podwójnym zamknięciem oraz z systemem kontrolowanego złamania. Produkujemy ponadto wysokiej jakości kształtki kołnierzowe wykonane zgodnie z normą EN-545 oraz EN-598.

metalpol 3.jpg
metalpol 5.jpg
metalpol 4.jpg

Świeży powiew w asortymencie
Opierając się na koncepcji ciągłego doskonalenia, staramy się nieustannie wzbogacać naszą ofertę nowymi wyrobami, aby w zupełności zaspokoić Państwa oczekiwania. Podczas ostatnich wystaw Aqua-Therm 2015 w Sankt Petersburgu oraz Wasser Berlin mieliśmy przyjemność zaprezentować nowe wyroby wprowadzone przez nas do sprzedaży: 

 • hydrant nadziemny z podwójnym zamknięciem oraz z systemem kontrolowanego złamania DN100; 

 • hydrant nadziemny z systemem kontrolowanego złamania z obrotową głowicą DN80;

 • nasuwkę trójdzielną; 

 • opaskę do przyłączy wodociągowych.

 

Rozszerzyliśmy również ofertę kształtek kołnierzowych o:

 • trójnik T DN65/65, 125/50, 125/80, 125/100, 125/125;

 • kołnierze ślepe X DN 65, 125;

 • kolano dwukołnierzowe Q DN 125;

 • króciec dwukołnierzowy FF DN 100/100;

 • zwężkę dwukołnierzową FFR DN 65/50, 125/80, 125/100.

 
Jakość w standardzie
Jesteśmy przekonani, że w sieci wodociągowej powinna być zastosowana armatura o najwyższej jakości. Dlatego właśnie podczas produkcji armatury kładziemy duży nacisk na jakość zastosowanych materiałów i technologii produkcji. Ponadto stawiamy sobie duże wymagania w zakresie realizacji planów kontroli naszych wyrobów. Nasze produkty pokryte są farbą proszkową zgodną z wymaganiami Specyfikacji Zapewniania Jakości RAL-GZ 662 oraz normą DIN 30677.

Doskonalenie Rozwój Współpraca
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej www.metalpol.com, gdzie możecie Państwo dowiedzieć się więcej o naszej firmie oraz znaleźć szczegółową specyfikację techniczną poszczególnych wyrobów. 


Naszą misją jest dostarczanie Wam Drodzy Klienci wyrobów armaturowych odpowiadających Waszym wymaganiom. W swoich staraniach stawiamy na jakość, kreatywność oraz profesjonalizm, dzięki czemu wierzymy, że w dalszym ciągu będziemy cieszyć się Waszym uznaniem, które jest dla nas największą oznaką sukcesu.


Firma z tradycjami istniejąca od 1838 roku
Oferująca wyroby o wysokiej jakości wykonania z żeliwa sferoidalnego:

 • zasuwy klinowe kołnierzowe;

 • zasuwy gwintowane do przyłączy domowych;

 • hydranty nadziemne i podziemne;

 • kształtki kołnierzowe;

 • skrzynki uliczne;

 • akcesoria do zasuw i hydrantów.

bottom of page